Мы являемся аффилированными партнерами платежной системы
570
открытых в Эстонии
фирм
681
Постоянных клиентов
Начать чат онлайн

ВИТРАТИ НА УТРИМАННЯ ФІРМИ В ЕСТОНІЇ

В ціну реєстрації фірми в Естонії вже включена оренда юридичної адреси і послуга контактної особи компанії на 1 рік. Починаючи з 2-го року обов'язкові щорічні витрати складуть:

· продовження оренди юр. адреси фірми на 1 рік*

240 євро/рік

· продовження послуги контактної особи фірми на 1 рік

безкоштовно

· подача щорічного річного звіту компанії в Комерційний реєстр за минулий господарський рік **

в середньому 50-300 євро 

· бухгалтерія ***

0-70 євро/місяць

В ціну також входить отримання та обробка (сканування) пошти до 10 листів на місяць, а також пересилання оригіналів кур'єром за домовленістю з клієнтом і за його рахунок.

** Річний звіт подається в період з 1 січня по 30 червня за минулий господарський рік. Остаточна ціна залежить від того, чи велася фірмою діяльність протягом господарського року чи ні, і якщо велася, то в якому обсязі. Подача річного звіту обов'язкова, навіть якщо компанія  протягом року не вела діяльність.

*** Наведено середні значення цін, тому що ціна за бухгалтерію в кожному випадку розраховується індивідуально. Якщо фірма діяльності не веде, то платити кожен місяць за бухгалтерію не треба. Більше того, якщо компанія має лише 2–5 рахунки в місяць і немає VAT номера, досить оплачувати тільки річний звіт.

 

Якщо у вас залишилися які-небудь питання про вартість і умови утримання естонської компанії, то сміливо задавайте їх через наші контакти.

 

Привет, как мы можем вам помочь? Просто отправьте нам сообщение, чтобы получить помощь.