Мы являемся аффилированными партнерами платежной системы
570
открытых в Эстонии
фирм
681
Постоянных клиентов
Начать чат онлайн

TELEFONINUMBER TELE2-LT EESTI ETTEVÕTTELE VIRTUAALNE ESIM KAART

NB! eSIM kaardi saamise võimalus

Eesti telefoninumbri saamiseks on kaks võimalust – kas osta ettemakstud kõneajaga stardipakett ükskõik millisest ajalehekioskist või sõlmida leping mõne Eesti telefonioperaatoriga nagu näiteks Tele2. Stardipaketti ei saa siduda ettevõttega ja mobiilside maksumust ei saa kanda kuludesse. Samuti ei saa sellisel juhul mobiiltelefoniga Eestis parkida. Telefonikõned ja Interneti hind on oluliselt kallimad.

Lepingupaketil selliseid puudusi ei ole. Pealegi saab Tele2 lepinguliseks kliendiks saades edaspidi telefone ja tahvelarvuteid firma nimele järelmaksuga soetada ning kasutada ka muid kliendiprogramme.

Kuid reeglina ei saa operaatoriga lepingut sõlmida, kui ettevõtte juhatusse ei kuulu mõni kohalik elanik. Kui te pöördute sellise sooviga mõne Eestis tegutseva mobiilioperaatori esindusse, siis kindlasti teie soovi ei täideta.

Kuid tänu meie aastatepikkusele kogemusele ja laitmatule ärimainele oleme valmis pakkuma ka seda teenust.

Ja väga mugav on see, et saate teha kõne tasuta ümbersuunamise Eesti numbrilt oma põhitelefoninumbrile ja siis pole vaja telefoni rändluses pidevalt sisse lülitada, samas säilib klientide jaoks teie Eestis viibimise nähtavus.

 

Tähtajad

2-5 tööpäeva.

 

Hind120 eurot (sisaldab 20% käibemaksu).


 

Kui teil tekkis küsimusi, siis esitage neid julgesti meie kontaktide kaudu.

 

Привет, как мы можем вам помочь? Просто отправьте нам сообщение, чтобы получить помощь.